Prodáváme elektro již 28 let. Jsme autorizovaný prodejce Original Miele Brand Store → Informace o objednávkách

PO - PÁ
9:00 - 17:00
+420 602 103 257
+420 606 755 792

VÍCE SPOTŘEBIČŮ VÝHODNĚJŠÍ CENA

ledničky Liebherr

Odšťavňovač

Sana SUPREME 727 ČERNÁ

123456

SUPREME 727 ČERNÁ

 • DOPRAVA po ČR + SK ZDARMA
 • DÁREK: Vakuový džbán na šťávu (1 litr) v ceně 360 Kč + Skleněná láhev Sana 600 ml v ceně 240 Kč
 • Zboží máme skladem,
  dnešní objednávku odesíláme: 4.12.2023

 • S výběrem Vám poradíme a bližší informace rádi sdělíme na tel: +420 606 755 799

Sana Supreme je nejpokročilejší odšťavňovač na veškeré ovoce a zeleninu. 24h provoz!

DOŽIVOTNÍ SERVIS ZDARMA I po uplynutí záruční doby jsou veškeré servisní práce zdarma - zákazník hradí pouze náhradní díly nutné k opravě.

17990,- Kč Cena bez DPH: 14867,77 Kč

+ - KOUPIT

Kalkulačka splátek

INDIVIDUÁLNÍ CENOVÁ NABÍDKA Pošlete nám svůj e-mail nebo telefon a my Vás kontaktujeme.

ODESLAT KONTAKT

Odšťavňovač - Sana SUPREME 727 ČERNÁ

HORIZONTÁLNÍ ŠNEKOVÝ ODŠŤAVŇOVAČ SANA SUPREME 727

Nejpokročilejší domácí šnekový odšťavňovač na světě.

Sana Supreme 727 přináší převrat v domácím odšťavňování. Jde o první odšťavňovač, který umožňuje nepřetržitý provoz. BLDC motor se nepřehřívá a může běžet skutečně neomezeně, proto může najít uplatnění i v menších provozech. Druhou novinkou je možnost volit rychlost otáček, díky čemuž je odšťavňování každé jednotlivé suroviny efektivnější. Odšťavňovač vyniká svou univerzalitou, se skvělými výsledky zpracuje veškeré ovoce a zeleninu včetně kořenové a listové nebo bylinek, mladého obilí a jehličí. Šťáva je kvalitní, čistá, má výraznou chuť a delší trvanlivost. Pokud jsou vaše rána uspěchaná, odšťavněte si ovoce a zeleninu už večer a dejte šťávu na noc do lednice. Vydrží do rána, aniž by došlo k zásadní degradaci chuti a vitamínů. S odšťavňovačem rychle připravíte i mandlové mléko, sorbet z mraženého ovoce, ořechové máslo nebo dětské příkrmy. Odšťavňovač je prémiové kvality a vydrží sloužit po dlouhá léta. Výrobce podporuje životnost dlouhými zárukami, dostupností náhradních dílů a doživotním servisem.

Doporučujeme na:

 • kořenová zelenina, listová zelenina, bylinky, řapíkatý celer, rybíz (červený, bílý a černý), rakytník, maliny, ostružiny, brusinky, angrešt, arónie, citrusy, čerstvá tvrdá jablka a hrušky, čerstvé hrozny, melouny, sorbet, dětské příkrmy, ořechová másla

Nevhodné na:

 • moučná jablka, přezrálé suroviny, gumová kořenová zelenina, zvadlá listová zelenina, větší množství samotného řapíkatého celeru.

Hlavní výhody: neomezený provoz, nadprůměrná výtěžnost, volba rychlosti

 • Motor je srdcem každého odšťavňovače a ten v Saně Supreme je tím nejpokročilejším, jaký jsme dosud měli k dispozici. Motor typu BLDC může běžet nepřetržitě, je tichý, výkonný a má nižší hmotnost. Nepřehřívá se, a tak si ani při větším množství surovin nemusíte dělat starosti s přestávkami. Právě díky 24h provozu se Sana Supreme uplatní i v menších, klidných provozech, kde majitel nemá nároky na rychlost, jakou poskytují komerční odstředivky.
 • Lisovací systém je nově doplněný o extrakční čepel, která je ukrytá na jeho konci. Těsně předtím, než vylisovaný odpad opustí odšťavňovač, se čepel postará o jeho finální zpracování. Vymačká z něj poslední kapky šťávy a usnadní jeho odchod. Odšťavňovač se tak nehltí, pohodlně stíhá, a zejména má vyšší výtěžnost než odšťavňovače bez čepele.
 • Jistě oceníte i svižnost, s jakou Sana Supreme odšťavňuje. Odšťavňování urychluje nejen extrakční čepel, ale i vylepšený šnek, který si ukrajuje větší kousky ovoce a zeleniny. Ale hlavní inovací je regulátor rychlosti - odšťavňovač může běžet při 40 / 65 / 90 / 120 otáčkách za minutu. Rychlost si volíte sami podle potřeby a podle druhu surovin.

Čtyři rychlosti pro více šťávy

Rychlost volíte ovládacím kolečkem, na kterém jsou vyznačeny stupně 1-4.

 • 40 otáček za minutu (bobuloviny, rybíz, pěnivé suroviny: špenát, ananas)
 • 65 ot/min (ananas, mango, kiwi, broskve)
 • 90 ot/min (jablka, hrušky, kořenová zelenina, řapíkatý celer, listová zelenina, bylinky, mandlové mléko)
 • 120 ot/min (citrusy, rajčata, hroznové víno, meloun, ořechové máslo)

Doporučení počtu otáček pro jednotlivé druhy surovin je spíše orientační. Pro začátek je ideální začít odšťavňovat na rychlost 2, a pokud uvidíte, že odšťavňovač nestíhá, přepnout na rychlost 3. Nebo začít na trojce a operativně přepnout na čtyřku. Využívání rychlostí časem přirozeně vyplyne i z vašich osobních zkušeností.

 • Nižší rychlost znamená šetrnější a dokonalejší vylisování, šťáva bude čistá, beze zbytků vlákniny a bez pěny. Zároveň dosáhnete nepatrně vyšší výtěžnosti.
 • Vyšší rychlost přinese znatelnou úsporu času, ve šťávě ovšem mohou být zbytky vlákniny a může obsahovat více pěny. Její kvalita je ale stále srovnatelná se šťávou vylisovanou za nižší rychlosti - rozdíl v počtu otáček přece jen není velký. Přepnutí na vyšší rychlost je důležitou pomocí i při hlcení přístroje, tedy ve chvíli, kdy odpad odchází pomaleji a šťáva se hromadí v komoře. Zrychlení komoru pročistí a můžete bez obav pokračovat v odšťavňování.

Skvělá volba na rybíz Majitelé zahrad budou mít radost! Sana Supreme má všechno, co potřebují k bezproblémovému odšťavňování rybízu.

 • Rybízová šťáva je kvůli obsahu pektinu přece jen hustší. Hrubé síto napomůže k jejímu hladkému průchodu odšťavňovačem. Možnost měnit rychlost dělá ze Sany Supreme nejlepší odšťavňovač na rybíz, jaký si na současném trhu můžete pořídit. Jakmile se hustá šťáva začne trochu hltit, přidejte na otáčkách a komora se okamžitě pročistí. Naopak když to půjde hladce, můžete zpomalit. Rybíz se zdrží v komoře déle a získáte z něj více šťávy. Nemusíte otrhávat stopky. Je to přesně naopak - když stopky ponecháte, pomůžou efektivnějšímu odšťavňování. Akorát pokud jsou hrozny rybízu příliš dlouhé, je lepší je před vhozením do odšťavňovače přestřihnout napůl. Výsledkem je rybízová šťáva bez peciček, kterou můžete dále použít při výrobě domácích džemů, sirupů nebo vína. Ušetříte si tak práci s otrháváním stopek a pasírováním přes cedník. Pokud šťávu budete pít, odšťavněte ji s melounem, jablkem nebo jiným sladkým ovocem. Samotná je příliš kyselá.

Odšťavňování malin samostatně a bez přestávek Odšťavňovač Sana Supreme je jediný na trhu, který zvládne zpracovat i větší množství malin jakožto samostatnou surovinu. Pro dobrý výsledek nemusíte maliny kombinovat s jiným ovocem a není třeba dělat přestávky ani průběžně čistit síto, jako je tomu u jiných odšťavňovačů. Odšťavňování bude plynulé za použití hrubého i jemného síta. Jemné síto zachytí i ty nejdrobnější zrníčka a šťáva bude v obou případech hustější konzistence, vhodná k okamžité přípravě sirupu nebo džemu. Stejně tak dobře

Odšťavňování řapíkatého celeru Celer můžete podávat odšťavňovači bez krájení, do plnicí trubice vložte rovnou celý stonek. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud odšťavňujete celer společně s dalším ovocem a zeleninou. Tehdy odšťavňovač odvede rychlou a hladkou práci a vylisuje i velké množství řapíkatého celeru, navíc s vysokou výtěžností, jaká je u domácích šnekových odšťavňovačů nevídaná. Ideální je kombinace s mrkví, která odšťavňovač krásně pročistí a zabrání tak hlcení celerových vláken uvnitř.

 • Odšťavňovač není stavěný na odšťavňování většího množství samotného řapíkatého celeru. Pokud chcete odšťavňovat samotný řapíkatý celer, skvělou službu vám udělá Sana Juicer 707.

Automatický zpětný chod

 • Automatický zpětný chod je další funkcí, kterou u domácích šnekových odšťavňovačů nevídáme. Pro vás znamená opět o něco méně starostí. Odšťavňovač sám rozpozná, že je příliš zahlcený, začíná se ucpávat nebo že jste do něj vhodili velký kus mrkve. Šnek se v tom případě automaticky začne otáčet opačným směrem a po několika vteřinách se vrátí k běžnému chodu. Zpětný chod se může zopakovat i několikrát, dokud se odšťavňovač neuvolní. Motor je tím ochráněn před poškozením.

Tři síta pro vyšší univerzalitu

V balení odšťavňovače Sana Supreme 727 najdete tři síta:

 • Jemné síto je vhodné pro odšťavňování většiny surovin. Produkuje čistou šťávu a má o něco vyšší výtěžnost. Používá se při přípravě mandlového mléka.
 • Hrubé síto má větší otvory, a tak se více hodí pro odšťavňování bobulovin (rybíz) a obecně měkkého ovoce s nižším obsahem vody (broskev, mango). Zanechává ve šťávě více vlákniny. Pokud s ním odšťavníte citrusy, získáte šťávu s kousky dužiny.
 • Homogenizační pouzdro se používá na zpracování surovin. Využijete ho při výrobě ořechových másel, dětských příkrmů, zmrzliny a ovocného sorbetu.

Ořechové máslo, zmrzlina, mandlové mléko... Odšťavňovač Sana Supreme můžete použít pro rychlou výrobu ovocného mraženého sorbetu nebo zmrzliny, ořechového másla (kešu, arašídové...) nebo dětských příkrmů (ovocných i masozeleninových). Pro zpracování potravin vám poslouží homogenizační pouzdro, které se vkládá do odšťavňovače namísto síta. Obsluha je v tomto případě stejně snadná, jako když odšťavňujete.

 • Homogenizační pouzdro využijete i na mletí sušených bylinek. Nadrtíte je tak rychleji a efektivněji, než kdybyste je drtili ručně. Z bylinek se uvolní více účinných látek a váš čaj nebo domácí přírodní kosmetika tak budou kvalitnější.
 • Mandlové mléko je výbornou alternativou kravského, ať už si ho přidáte do kávy nebo s ním upečete koláč. Odšťavňovač vám pomůže s jeho výrobou. Použijte nepražené mandle a před zpracováním je na 6 hodin namočte do vody. Z výroby vám nezůstane žádný odpad, protože i rozemletou mandlovou drť můžete přidat do pokrmů.

Duální násypka

 • Duální násypka je kombinací standardního plnicího otvoru a široké boční násypky. Do plnicího otvoru budete vhazovat většinu surovin, zejména mrkev, kousky jablek a ananasu nebo řapíkatý celer. Boční násypka umožňuje pohodlnější vsypání cherry rajčat, borůvek, kuliček hroznového vína, ale také špenátu, který rád padá všude okolo. K násypce dostanete víko, které poslouží jako kryt proti prachu v době, kdy odšťavňovač nepoužíváte.

Zátka proti odkapávání

 • Sana Supreme má na vývodu šťávy zátku proti odkapávání. Neslouží k tomu, abyste zadrželi vylisovanou šťávu uvnitř komory, ale k tomu, aby šťáva neodkapávala na podstavec poté, co s odšťavňováním skončíte a odeberete sklenici. Během odšťavňování určitě vývod neuzavírejte. Zátku využijete i předtím, než budete odšťavňovač rozebírat a přenášet díly do dřezu. Šťáva vám při přenášení nezaneřádí linku.

Příslušenství prémiové kvality

 • Většina výrobců přikládá k odšťavňovači plastové nádoby na šťávu a odpad. Výrobce odšťavňovače Sana Supreme ale přichází s něčím speciálním. Spojil se s nejstarší českou sklárnou Novosad a syn, která sídlí v Krkonoších, a nechal si od ní zhotovit křišťálovou sklenici na šťávu. Každá sklenice se vyrábí ručně a její objem je 500 ml. Zdobí ji vyleptané logo Sana Supreme. Ze stejné výrobny pochází i nerezový cedník, který pasuje na sklenici a zachytí případnou pěnu a zbytky vlákniny. Zachycenou vlákninu můžete použít při přípravě muffinů a sušenek nebo ji přidat do polévky.

Nádoba na odpad je celonerezová, má praktický tvar a dostatečný objem pro nepřerušované odšťavňování.

NÁŠ TIP: Sklenice z křišťálového skla si můžete koupit i samostatně!

 • sklenice Sana 727 (1x 500 ml)
 • set sklenic Sana 727 (6x 500 ml)

HLAVNÍ PRVKY

 • volba rychlosti od 40 do 120 otáček za minutu
 • nepretržitý provoz
 • automatická detekce zahlcení
 • automatický zpětný chod pro odstranění zahlcení bez vašeho přičinění
 • dvě dvoufázová nerezová síta (jemné a hrubé)
 • homogenizační pouzdro pro výrobu sorbetu, ořechového másla a dětských příkrmů
 • sklenice na šťávu z českého křišťálu
 • extra velká nerezová nádoba na odpad
 • zátka proti odkapávání šťávy (po odebrání sklenice a při rozebírání odšťavňovače)
 • čištění otázkou minuty (stačí oplach dílů pod tekoucí vodou)
 • duální násypka pro pohodlnější plnění
 • pokročilý systém lisování pro nejvyšší výtěžnost

OBSAH BALENÍ

 • motorová část
 • odšťavňovací komora
 • kryt násypky
 • šnek
 • jemné síto
 • hrubé síto
 • homogenizační pouzdro
 • držák síta s těsněním, zajišťovacím kroužkem a extrakční čepelí
 • náhradní zajišťovací kroužek (připevněný zespodu motorové části)
 • pěchovadlo
 • čisticí kartáč
 • sklenice na šťávu
 • nerezová nádoba na odpad
 • cedník (pasuje na sklenici)
 • návod k obsluze
ModelSUPREME 727 ČERNÁ
ProvedeníHorizontální šnekový
Příkon (W)150
Počet rychlostí4
Počet otáček (ot./min)40 / 65 / 90 / 120
Délka nepřetržitého provozu (hod)24
Rozměry V x Š x H (cm)39 x 37,9 x 19,8
Hmotnost (kg)5
BarvaČerná

Úvod / MALÉ SPOTŘEBIČE / MALÉ SPOTŘEBIČE / Odšťavňovače (25)

Sana SUPREME 727 ČERNÁ

DOPRAVA ZDARMA Dárek ke zboží zdarma Okamžité odeslání zboží Sana SUPREME 727 ČERNÁ

Připraveno k odeslání17990,-

Provedení: Horizontální šnekový Příkon: 150 W Počet rychlostí: 4 Počet otáček: 40 / 65 / 90 / 120 ot./min Délka nepřetržitého provozu: 24 hod

Sana SUPREME 727 ČERVENÁ

DOPRAVA ZDARMA Dárek ke zboží zdarma Okamžité odeslání zboží Sana SUPREME 727 ČERVENÁ

Připraveno k odeslání17990,-

Provedení: Horizontální šnekový Příkon: 150 W Počet rychlostí: 4 Počet otáček: 40 / 65 / 90 / 120 ot./min Délka nepřetržitého provozu: 24 hod

Sana JUICER EUJ-606 BY OMEGA červená

DOPRAVA ZDARMA Dárek ke zboží zdarma Okamžité odeslání zboží Sana JUICER EUJ-606 BY OMEGA červená

Připraveno k odeslání12380,-

Provedení: Horizontální šnekový Příkon: 200 W Počet rychlostí: 1 Počet otáček: 63 - 75 ot./min Délka nepřetržitého provozu: 0,5 hod

Sana JUICER EUJ-707 BY OMEGA červená

DOPRAVA ZDARMA Dárek ke zboží zdarma Okamžité odeslání zboží Sana JUICER EUJ-707 BY OMEGA červená

Připraveno k odeslání12490,-

Provedení: Horizontální šnekový Příkon: 200 W Počet rychlostí: 1 Počet otáček: 63 - 75 ot./min Délka nepřetržitého provozu: 0,5 hod

strana: 12..7>

Sana Vakuová nádoba na šťávu

Okamžité odeslání zboží Sana Vakuová nádoba na šťávu

Připraveno k odeslání360,-

Sana Skleněná láhev 600 ml

Okamžité odeslání zboží Sana Skleněná láhev 600 ml

Připraveno k odeslání240,-

Navštivte nás v naší
kamenné prodejně elektro
v Českých Budějovicích

Chelčického 19 | mapa

Miele Online Brand Store

Original Miele Brand Store

Jsme držiteli certifikátů oficiálního a autorizovaného prodejce vysoce kvalitních elektrospotřebičů německého výrobce Miele.

OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Naše kvalitní služby prověřilo více než 3000 zákazníků.

Provozovatelem e-shopu je VORÁČEK s.r.o. České Budějovice, IČ: 26082241, DIČ: CZ26082241

Jsme silný specializovaný obchod zaměřený na prodej elektrospotřebičů
© 1994 - 2023

Zapsáno u KS v Č. Budějovicích, oddíl C, vložka 16053

E-SHOP od EDGERING