
Amica MI 647 TBIM je vestavná myčka nádobí s kapacitou 14 sad, která šetří čas a energii. Disponuje třetím košem na příbory a funkcí Add+ pro doplnění nádobí během cyklu. Získejte dokonalou čistotu s tichým chodem 44 dB a moderními funkcemi.

Integrovaná myčka nádobí 60 cm
S výběrem rádi poradíme
na tel: +420 606 755 790
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Philco PD 1467 EBIT vestavná myčka nabízí efektivní a tichý úklid pro 14 sad nádobí s hladinou hluku pouze 46 dB. S 7 programy, včetně rychlého a ekologického, se dokonale přizpůsobí vašim potřebám. Vybavte svou kuchyni moderním pomocníkem, který šetří čas i energii.
Služba „BEZPLATNÝ SERVIS +3 ROKY" přináší registrovaným uživatelům 3 roky pozáručního servisu po uplynutí dvouleté zákonné záruční lhůty, to znamená celkem 5 let bez starostí. Podmínkou pro získání této služby je včasná registrace vámi zakoupeného produktu. Stačí spotřebič do 14 dnů od koupě zaregistrovat zde, kde jsou definovány podmínky této služby.
Plně integrovaná myčka nádobí Philco PD1467EBIT v šířce 60 cm s integrovaným LED displejem pojme až 14 sad nádobí. Je vybavena funkcí aktivního sušení pro čisté, ale i suché nádobí, a 7 programy včetně oblíbeného 1Hodina mytí a sušení, kdy dokáže umýt plnou myčku středně ušpiněného nádobí za 60 minut i s usušením. Odvede vždy skvělou práci, ať už myjete velmi špinavé nádobí s programem Intenzivní nebo křehké s jemným programem Sklo. Má zvýšenou ochranu proti přetečení a AquaStop proti úniku vody, příborovou zásuvku, odložený start pro noční mytí a signalizaci ukončení provozu.
| Počet sad: | 14 |
|---|---|
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba energie: | 95 kWh na 100 cyklů kWh / rok |
| Hlučnost: | 46 dB |
| Spotřeba vody: | 10 l / cyklus |
| Počet programů: | 7 |
| Šířka: | 59,6 cm |
| Výška: | 81,5 cm |
| Hloubka: | 55,8 cm |
| Barva: | Vlastní |
| ID produktu: | 51377 |

Amica MI 647 TBIM je vestavná myčka nádobí s kapacitou 14 sad, která šetří čas a energii. Disponuje třetím košem na příbory a funkcí Add+ pro doplnění nádobí během cyklu. Získejte dokonalou čistotu s tichým chodem 44 dB a moderními funkcemi.

Philco PD 1467 EBIT vestavná myčka nabízí efektivní a tichý úklid pro 14 sad nádobí s hladinou hluku pouze 46 dB. S 7 programy, včetně rychlého a ekologického, se dokonale přizpůsobí vašim potřebám. Vybavte svou kuchyni moderním pomocníkem, který šetří čas i energii.
| Počet sad | 14 |
|---|---|
| Energetická třída | E |

Gorenje GV661D60 je plno-rozměrná vestavná myčka na nádobí s kapacitou 16 míst, která šetří čas a energii. Díky čtyřem programům a maximální teplotě 70 °C zajistí dokonalý mycí výkon. Objevte pohodlí a efektivitu, kterou váš domov potřebuje!
| Počet sad | 16 |
|---|---|
| Energetická třída | D |

Gorenje GV671C60 je plně vestavná myčka nádobí s kapacitou 16 sad, která šetří čas a energii. Díky tichému chodu 48 dB a různým programům, jako je Eco a Quick, je ideální volbou pro každou domácnost. Objednejte si ji a usnadněte si každodenní úklid!
| Počet sad | 16 |
|---|---|
| Energetická třída | C |