
| Náplň prádla max. | 9 kg |
|---|---|
| Energetická třída | A |
| Max. otáčky / min | 1400 |
Připraveno k expedici Odesíláme 22.5.2026

Pračka s předním plněním
S výběrem rádi poradíme
na tel: +420 606 755 790
Připraveno k expedici
Odesíláme 22.5.2026
MONTÁŽ, VYNESENÍ a SVOZ po Praze a Jižních Čechách ZDARMA
Lord W1 2 GN je výkonná volně stojící pračka s kapacitou 9 kg, která šetří čas a energii. Díky maximálním otáčkám 1400/min a 14 programům, včetně automatického dávkování, dosáhnete dokonalých výsledků praní. Nečekejte a zainvestujte do kvalitní péče o vaše prádlo!
Zaregistrujte si službu bezplatného servisu po dobu 3 let, díky které získáte 3 roky pozáručního servisu po uplynutí 2leté záruky za jakost, celkem tedy 5 let jistoty. K registraci služby použijte výhradně formulář na této stránce a to do 14 dnů od koupě spotřebiče.
| Náplň prádla max.: | 9 kg |
|---|---|
| Energetická třída: | A |
| Max. otáčky / min: | 1400 |
| Spotřeba energie: | 46 za 100 cyklů kWh/rok |
| Spotřeba vody: | 48 l/cyklus |
| Hlučnost při ždímání: | 70 dB |
| Šířka: | 598 mm |
| Výška: | 848 mm |
| Hloubka: | 636 mm |
| ID produktu: | 53120 |

| Náplň prádla max. | 9 kg |
|---|---|
| Energetická třída | A |
| Max. otáčky / min | 1400 |
Připraveno k expedici Odesíláme 22.5.2026

Lord W1 2 GN je výkonná volně stojící pračka s kapacitou 9 kg, která šetří čas a energii. Díky maximálním otáčkám 1400/min a 14 programům, včetně automatického dávkování, dosáhnete dokonalých výsledků praní. Nečekejte a zainvestujte do kvalitní péče o vaše prádlo!
| Náplň prádla max. | 9 kg |
|---|---|
| Energetická třída | A |
| Max. otáčky / min | 1400 |
Připraveno k expedici Odesíláme 22.5.2026

LORD W10 3.GN je volně stojící pračka s předním plněním a kapacitou 10 kg, která šetří energii a vodu. S 15 pracími programy a BLDC motorem zajišťuje efektivní a tichý provoz. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si dokonalou péči o vaše prádlo!
| Náplň prádla max. | 10 kg |
|---|---|
| Energetická třída | A |
| Max. otáčky / min | 1400 |
Připraveno k expedici Odesíláme 22.5.2026

Pračka LORD W1000 je volně stojící předem plněná pračka s kapacitou 9 kg, která zajistí dokonalou péči o vaše prádlo. Díky BLDC invertorovému motoru a 14 programům, včetně parního, dosáhnete efektivního praní s minimální hlučností. Objevte kvalitní praní s moderními funkcemi, které usnadní váš každodenní život.
| Náplň prádla max. | 9 kg |
|---|---|
| Energetická třída | A |
| Max. otáčky / min | 1400 |
Připraveno k expedici Odesíláme 22.5.2026